DEFAMED

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği Cumhuriyet'in 95. yılını büyük katılımlı bir yemek organizasyonu ile kutladı.

29 Ekim 2018 Pazartesi günü Marriott Hotel İstanbul Asia Balo Salonu'nda gerçekleştirilen yemek öncesinde bir de kokteyl verildi. Daha sonra misafirler salona davet edildi. Salonda ilk olarak İstiklal Marşı okundu ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunuldu. 

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Baybora Yıldırım kürsüye gelerek, tüm katılımcıları selamladığı konuşmasını gerçekleştirdi.

Daha sonra gecenin gerçekleşmesinde katkıları bulunan sponsorlara teşekkür plaketleri takdim edildi.

Daha sonra İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Program sırasında salonda 10. Yıl Marşı'nın yankılanmaya başlamasıyla tüm katılımcılar Türk Bayraklarıyla ayağa kalkarak marşa eşlik ettiler.

Yine aynı gecede, bir süredir seçimleri süren “Denizden Gelenler 3” isimli fotoğraf yarışması bünyesinde, finale kalan 3 fotoğraf arasından, katılımcıların belirlediği Hülya Güler’in fotoğrafı birinciliğe hak kazandı. Güler’e bir de hediye takdim edildi.

Geç saatlere kadar devam eden yemek, bir sonraki sene yeniden bir araya gelmek üzere sona erdi.

Cumhuriyet-95-Yil
4F2A2261
4F2A2295
4F2A2308
4F2A2340
4F2A2362
4F2A2408
4F2A2421