Üyelerimizden

Derneğimizin değerli üyelerinden (GV'99) Sn. Alper Eser SENCER geçirdiği ALS rahatsızlığı nedeniyle Sinop Devlet Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi görmektedir.

Derneğimizin değerli üyelerinden (77'MK ) Sn. Abdulkadir Okay için çok acil A Rh(+) kana ihtiyaç vardır.

Derneğimizin değerli üyelerinden (MK'77) Sn. Hasan Çaylak'ın A Rh (-) grubu kana ihtiyacı vardır.

Derneğimizin değerli üyelerinden 72’MK mezunu Sn. Mustafa TOPAL’ın yeğeni Nasip Tolgahan Doğan SMA3 Kas erimesi hastalığı geçirmektedir.

Bülent Hattatoğlu 'nun oğlu Ömer Hattatoğlu 07 Temmuz 2014 Pazartesi günü
Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde ağır bir ameliyat geçirecektir.

Derneğimizin değerli üyelerinden Sn. Serdar Şükrü Yüksel (79-GV) Aort Anorizması geçirmiştir.
Medical Park İzmir-Karşıyaka Hastanesi'nde yoğun bakımda olan Serdar Kaptan'a ve sevenlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

Derneğimizin değerli üyelerinden Hayrettin YELESENLİ (64-GV), geçirdiği sağlık sorunu nedeniyle Acıbadem Kozyatağı Hastanesi'nde beyin ameliyatı geçirmiştir. Başarılı bir operasyon geçiren değerli üyemizin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirir kendisine acil şifalar dileriz.

Saygılarımızla..

Derneğimizin değerli üyelerinden 74 - MK mezunu Sn Erkan DERELİ 34 uçaklı filosu ve 8015 koltuk kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi ONUR AIR’ın yönetim kurulu üyesi olmuştur.
Erkan Dereli, 1995-96-97 yıllarında Türk Hava Yolları, Türkiye Gemi Sanayi A.Ş. ve D.B. Deniz Nakliyatı T.A.Ş. şirketlerinde de yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.
Denizcilik endüstrisinde 40 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olan değerli üyemiz, bilindiği üzere uzun yıllardır STK‘larda da kurucu üye, genel sekreterlik ve başkanlık görevlerinde de bulunmuştur

Dernek üyelerimizden 1948-GV mezunu Sayın Ahmet SARIDERELİ’ nin yazdığı "YAŞAM GERÇEKLERİ" isimli kitabını siz değerli üyelerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesindeki Gemi Trafik Hizmetleri ve Kılavuzluk Dairesi'ne vekaleten Başkanlık eden Kaptan Olcay Özgürce, bu göreve asaleten atandı.

Uzun yıllar Kıyı Emniyeti’nde görev yapan Kaptan Özgürce'ye başarılar dileriz.

İTÜ DEFAMED Yönetim Kurulu