DEFAMED

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği Cumhuriyet'in 96. Yılını, artık geleneksel hale gelen yemek organizasyonuyla kutladı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği Cumhuriyet'in 95. yılını büyük katılımlı bir yemek organizasyonu ile kutladı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFAMED) 51. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

İTÜ DEFAMED (YDO) Cumhuriyet’in 93. Yılında Sektörü Bir Araya Getirdi

İTÜ DEFAMED İzmir Şubesi'nin düzenlediği, "8. Geleneksel İzmir Denizciler Şenliği", 3 Mayıs 2015 Pazar günü İzmir Seferihisar Konvoy Country Club'da gerçekleşti.

8. sini düzenlediğimiz Denizciler Şenliğimiz bu yıl 3 MAYIS Pazar Günü Konvoy Country Club - Seferihisar' da gerçekleştirilecek.

Türk denizcilik eğitiminin 130. ve İTÜ Denizcilik Fakültesi (İTÜDF)'nin 22'nci kuruluş yılı dolayısıyla düzenlenen Geleneksel Balık Günü bu yıl da coşkuyla kutlandı.

Bu sene okulumuzun 130. kuruluş yılını simgeleyecek olan geleneksel “BALIK GÜNÜ” organizasyonu 6 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 11:00 de İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla yerleşkesinde coşkuyla kutlanacaktır.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) düzenlediği yemekle Cumhuriyet'in 91. yılını kutladı. 

29 Ekim Cumhuriyet Yemeği ve 130. Kuruluş Yılı’nı simgeleyen geleneksel “ Balık Günü” etkinliklerimizi düzenlemek üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.