DEFAMED

Saygıdeğer meslektaşlarımız,

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği olarak bu yıl da 29 Ekim gecesi 91. Yılını kutlayacağımız “Cumhuriyet Yemeği” ve Aralık ayının ilk haftası okulumuzun 130. Kuruluş Yılı’nı simgeleyen geleneksel “ Balık Günü” etkinliklerimizi düzenlemek üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

1949 yılında kurulan derneğimiz desteğiniz sayesinde etkinliklerini başarıyla gerçekleştirmekte ve gelenekselleştirmektedir. Bu sayede birlik ve bütünlüğümüze katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Siz değerli meslektaşlarımızın bu etkinliklere de sahip çıkacağından kuşkumuz yoktur. Camiamıza yakışır organizasyonlar düzenlemek amacıyla vereceğiniz katılım ve sponsorluk desteğiniz ile “Cumhuriyet Yemeğimiz” ve “Balık Günü” organizasyonlarımız gerçekleştirilecektir.

Etkinliklerimizin sponsorluk çeşitleri aşağıdaki gibi olacaktır.
Platin Sponsorluk....... 10.000 TL
Altın Sponsorluk......... 7.500 TL
Gümüş Sponsorluk...... 5.000 TL

Mezunlarımızın ve denizcilik sektörümüzün bir araya geleceği “Cumhuriyet Yemeği” etkinliğimiz Hilton Otel/Kozyatağı’nda, “Balık Günü” etkinliğimiz ise İTÜ Denizcilik Fakültesi/Tuzla’da gerçekleştirilecektir. Her koşulda derneğimizin yanında olan siz değerli üyelerimizin organizasyonlara göstereceği ilgi ve her türlü maddi manevi destek için canı gönülden şükranlarımızı sunarız.


Saygılarımızla


İTÜ DEFAMED (YDO)
YÖNETİM KURULU


Banka Bilgilerimiz;

İ.T.Ü DENİZCİLİK FAKÜLTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ
AKBANK : Hesap No: 063 / 0019074-4 -SALIPAZARI ŞB.
TR88 0004 6000 6388 8000 0190 74