DEFAMED

21 Nisan 2012’de yapılan Genel Kurulda göreve gelen yönetim kurulumuz, görev dağılımının ardından yapmış olduğu ilk toplantıda geleneksel olarak her yıl 1 Temmuz akşamı yeni mezun kardeşlerimize ve camiamıza Mezuniyet ve Kabotaj Bayramı Balosu yapma kararı almıştır.

Bu kararı almakta öne çıkan en önemli sebep, genç mezunlarımıza eğitim dönemi sonunda, belkide birdaha yıllarca yapamayacakları hep birlikte eğlenme fırsatı yaratarak mezuniyetlerini ve mesleğe ilk adımlarını Kabotaj Bayramı coşkusuyla camiamızla birlikte kutlamak, onları abi ve ablalarıyla kaynaştırmak ve bu vesileyle tüm mezunlarımızı tekrar bir araya getirerek camiamızın birlik ve bütünlüğüne katkı sağlamak ve derneğimizi genç mezunlarımızla birlikte dahada büyütmektir.

1 Temmuz akşamı Divan Asia Otelinde yapılacak olan Mezuniyet ve Kabotaj Bayramı Balosu nun tüm finansmanı mezunlar derneğimiz DEFAMED tarafından karşılanacaktır. Arzumuz camiamızın değerli temsilcilerinin ve sektörümüzün önde gelen şirketlerinin cemiyetimizin bu etkinliğine destek vermesidir. Bu destekle hem kurumunuzun sunduğu hizmet ve ürünü yeni mezunlarımıza ve camiamızın seçkin kişilerine tanıtma fırsatı bulacaksınız hemde marka ve imajınızı güçlendireceksiniz.

Bu anlamda 600’ü aşkın seçkin misafirin ve yeni mezunun katılacağı Mezuniyet ve Kabotaj Bayramı Balosuna desteğinizi verebileceğiniz sponsorluk alternatiflerimiz aşağıdaki gibidir:

Ana Sponsorluk: 20.000 TL
20 adet davetiye verilecek ve protokol masasının yanında oturulacak. Salon girişinde fuaye alanında ana sponsor yazılı pankart ve flamaları asılacak. Salon içersine flamaları asılacak. Davetiye ve salondaki panoya logoları diğerlerinden büyük olarak basılacak.

Platin Sponsorluk: 5.000 TL
10 adet davetiye verilecek. Salon içersine flamaları asılacak. Davetiye ve salondaki panoya logoları basılacak.

Altın Sponsorluk: 3.000 TL
6 adet davetiye verilecek. Salon içersine flamaları asılacak. Davetiye ve salondaki panoya logoları basılacak.

Gümüş Sponsorluk: 2.000 TL
4 adet davetiye verilecek. Salon içersine flamaları asılacak. Davetiye ve salondaki panoya logoları basılacak.

Ödemelerinizi aşağıdaki banka hesabımıza yapabileceğiniz gibi mail order yada kredi kartı ilede yapabilirsiniz.

İ.T.Ü DENİZCİLİK FAKÜLTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

Garanti Bankası - Karaköy ŞB
Hesap No: 400 / 6297380
IBAN: TR02 0006 2000 4000 0006 2973 80

Akbank - Salıpazarı ŞB.
Hesap No: 063 / 0019074
IBAN: TR88 0004 6000 6388 8000 0190 74

Göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

İTÜ DEFAMED Yönetim Kurulu